داستان این سایت

همان طور که حرکت از تغییر و جایه جایی که چشم ما آن را می‌بیند مفهوم حرکت در ذهنمان تداعی می‌شود و ما آن جسم را زنده و پویا می‌بینیم. زندگی روز‌مره انسان پیوسته در حال تغییر و جابه‌جایی می‌باشد و تمامی این عوامل باعث می‌شود که انسان بتواند به حیات خود ادامه بدهد و عدم وجود حرکت یعنی سکون و ایستایی را ایجاد می‌کند. انرژی‌های الکتریسته، انرژی امواج و یا هنر نوع انرژی ساخته دست بشر از حالتی به حالت دیگر در حال جابه‌جایی و تغییر می‌باشند. تمام جانوران، گیاهان و حتی کوه‌ها و سنگ‌ها نیز در تغییر هستند. از طرف دیگر در هنرهای تجسمی یکی از عواملی که ایجاد حس جنبش و حرکت را به اثر هنری می‌دهد، خط می‌باشد. «خط، حرکت و جنبش است و بارور از نیروهای زاینده گستره و گُنج و فضاست و به هنگام ایجاد گستره و گُنج، فضا را نمایانگری می‌کند و چون خود نمایانگر زمان است، فضای ایجاد شده (زمان–فضا) است، (نیرو-زمینه) است. بنابراین خصیصه رنگ‌پذیری دارد و با رنگ‌پذیریش گویا می‌شود، ترانه می‌سراید، فریاد می‌کشد، آرام‌بخش می‌شود و یا به طغیان وا می‌دارد.» برای درک بهتر سمت راست را ببینید.

بنابراین با این توضیحات در رابطه با حرکت، سایت مربع‌های رنگی در ابتدا فقط با ایده سایتی که محتوای آن فقط نمونه‌ کار مدیریت سایت باشد، شروع به کار (حرکت) کرد، ولی با گذشت زمان ایده‌‌های زیادی به فکر مدیریت سایت رسید تا جایی که به فکر ایجاد فروشگاه و گروهی با عنوان سایت افتاد تا هنرمندان فعال و خلاق آثار و ساخته‌های خلاقانه خود را برای فروش در سایت بگذارند و این سایت با دریچه و نگاهی نو به دنبال جذب آثار با خلاقیت بالا می‌باشد. قول معروف خواستن توانستن هست، پس مربع‌های رنگی در حال حرکت هست و چه بسا این حرکت تند نباشد ولی از رکاب زدن دوچرخه ذهن هنریش متوقف نمی‌شود.

“زهره شایسته‌فر” “مدیریت مربع‌های رنگی”

“هنر علاقه و زندگی من است (شعار مربع‌های رنگی )”

“آزاده پوراشراف” “معاونت مربع‌های رنگی”

“هنر علاقه و زندگی من است (شعار مربع‌های رنگی)”

 © تمامی مطالب محتوایی و تصویری وب سایت متعلق به گروه‌ مربع‌های رنگی، می‌باشد. باتشکر

گروه مربع‌های رنگی امیدوار است با یک نگرش سرگرم کننده و خوش بینانه، پایگاه هنری موفقی ایجاد کند. ما احساس می‌کنیم همیشه در زندگی حرفه‌ای جایی برای هیجان وجود دارد. نگه داشتن ذهن باز و برقراری ارتباط با  ایده‌ها جریانی پویا و زنده برای ایجاد شادابی در زندگی می‌باشد. شعار گروه مربع‌های رنگی ( هنر علاقه و زندگی من است)

پیمایش به بالا